Senioru vīru korim "Baltie bērzi" – 25!

- 2.Novembris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Viņi Latvijā tādi ir vienīgie – Valmieras Kultūras centra senioru vīru koris Baltie bērzi. Jauno sezonu koris iesācis ar cītīgu gatavošanos 25 gadu jubilejas koncertam. «Mēs esam kopā ne tikai dziesmās, bet arī katrā mūsu īpašajā brīdī. Visi kopā kā viens vesels, un šie ir mūsu svētki,» stāsta kora diriģente Inga Zirne.

Balto bērzu jubilejas koncerts norisināsies 11. novembra pēcpusdienā Valmieras Kultūras centrā. Koncertā būs dzirdams kora zelta repertuārs, īpaši atlasītas dažādu latviešu komponistu dziesmas. Tās būs dziesmas par mīlestību, Latviju un mīlestību pret Tēvzemi. Koncertā koris uzstāsies kopā ar viesiem. «Droši varam teikt, ka koris jubilejas koncertā sadziedāsies ar mūsu īpašo viesi – dziedātāju Dau­mantu Kalniņu,» atklāj kora diriģente.

Senioru kora dalībnieki mēģinājumos ne tikai apzinīgi strādā, bet arī izbauda kopā būšanu un rod mieru no ikdienas raizēm. Viņus vieno dziesma un arī vēlme būt cilvēkos, būt kopā. «Dziesma un mūzika mani ir pavadījusi visu mūžu. Šogad aprit jau astotais gads, kad esmu kopā ar šiem vīriem vienā korī. Šeit ir iespēja aizmirst savu ikdienu un raizes un pilnībā izbaudīt būšanu kopā,» atzīst kora dalībnieks Ēvalds Pavlovičs. Arī Ivars Briedis korī ir jau astoņus gadus. Ivars atklāj, ka vīru humors ir tas, kas notur šo kolektīvu tik pozitīvu un stipru. Šāds humors un atmosfēra ir tikai šeit, Baltajos bērzos.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru