Seniori sporto Rencēnos

29.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītajā sestdienā Rencēnu pamatskolas perfektajā sporta laukumā un ideālos laika apstākļos uz kārtējām sporta spēlēm bija pulcējušies Burtnieku novada seniori. Kā jau ierasts, viss sākās ar atklāšanas parādi, kur savējos sveica novada domes priekšsēdis Edvīns Straume. Pēc tam visi izklīda pa sacensību vietām, lai baudītu gan sportisko azartu, gan vienkārši atkalredzēšanās prieku.

Burtnieks pabija Rencēnos, un dažus vārdus par sportisko sestdienu bilda trīs vīri.

Edvīns Straume, novada domes priekšsēdis: «Šodien Rencēnos mums viss notiek! Visi skrien, lec... Vakarā redzēsim, vai cilvēki ar šodienu būs apmierināti. Īpašs prieks par stadionu – te cepuri nost gan skolai, gan pagastam, gan novada deputātiem! Stadions tiek noslogots arī vasarā, jo pie Rencēnu skolas mums ir arī internāts ar gultasvietām, skolai ir ēdnīca un virtuve, tāpēc uz šejieni droši var braukt arī Rīgas smalkie sportisti. Šodien varam redzēt, ka Burtnieku novadā mums seniori ir aktīvi – vienalga, ir 60 vai 160 gadi, visi ir ierindā (smaida)!»

Kārlis Greiškalns, sacensību galvenais tiesnesis: «Šogad mums ir būtiskas pārmaiņas sporta spēļu nolikumā – vairs nav pagastu komandu cīņas. Par šādu kārtību, ka senioriem būs tikai individuālās sacensības, nobalsoja deputāti novada domes sēdē. Visi, kuri vien vēlējās, manuprāt, sporta spēļu dalībnieku ir kāds pusotrs simts, šodien ir sabraukuši Rencēnos, un sacensības notiek! Lai galvenais ir kopā būšanas prieks, bez kādām nervozēšanām par pagastu vai ko citu. Katrs par sevi ir noteicējs!»

KUNGI COPĒ, DĀMAS SKATĀS. Šis nu ir tas gadījums, kad makšķerēšana nav strikti individuāls pasākums bez lieku acu klātbūtnes, jo improvizētajam dīķim uz Rencēnu skolas sporta laukuma skrejceļa viegli piekļūt i copmaņiem, i vērotājiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru