Šēnbergu laiks

- 14.Marts, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Kopš pērnā gada 24. februāra daudzas lietas pasaulē ir mainījušās. Lielākoties uz slikto pusi, taču daudzas arī kļuvušas labākas. Pie tam pārsteidzoši ātri.

Nu, kaut vai pasaules progresīvās daļas vienotā attieksme pret asiņaino un politiski bezatbildīgo Kremļa punduri un viņa režīmu. Tiesa, reālā dzīve rāda, ka Putins&Co karos, kamēr vien būs spējīgi sameklēt savā valstī lielgabalu gaļu un nopirkt letālos ieročus Ukrainas civiliedzīvotāju un infra­struktūras iznīcināšanai teju par pēdējo naudu...

Visi ceram, ka šajā karā uzvarēs Ukraina. Citādi vienkārši nedrīkst būt! Tāpēc visu cieņu tiem, kuri Latvijā organizē atbalstu Ukrainai, visu cieņu katram, kurš kaut vai mazumiņu ziedojis šim mūsu visu kopīgajam mērķim.   

Šis ir arī laiks, kad pēc pilnas programmas Latvijā notiek iekšpolitiskās spēlītes. Reizēm tām arī kāda saistība ar ārpolitiku, piemēram, tā sauktā okupekļa nogāšana pērn Pārdaugavā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Guntis Vīksna - 14.Marts, 2023 - 15:43

Manas publikācijas virsrakstā ir viena būtiska kļūda. Šēnbergus konkrētajās viņu darbības izpausmēs esmu domājis ar mazo burtu rakstāmus, tāpēc VIRSRAKSTĀ ŠIM UZVĀRDAM VAJADZĒJA BŪT KURSĪVĀ. Atvainojos tiem Šēnbergiem, kurus ar šādu virsrakstu esmu aizskāris, bet kuri piekrīt manam publikācijā izteiktajam viedoklim.

Pievienot komentāru