Sedas pansionātā ikdienu atvieglo lifts

- 26.Jūlijs, 2023
Pie mums un citur
Laikrakstā

Kad Liesma pērn viesojās biedrības Latvijas Sarkanais Krusts Vidzemes komitejas struktūrvienībā Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā Seda jeb vienkārši Sarkanā Krusta Sedas pansionātā, tā vadītāja Gaļina Sokolova ar gandarījumu rādīja arī tikko uzsāktos lifta piebūves darbus.

Tā kā nekas nebija dzirdēts par skaļu lifta atklāšanas ceremoniju, viņnedēļ bija interesanti atkal apmeklēt pansionātu un izvērtēt situāciju – jau ar īpašā pansionāta divstāvu ēkai galā uzceltā piebūvē ierīkotu un darbojošos liftu! 

Šoreiz zinīga visās pansionāta lietās bija jauki smaidīgā sasirgušās Gaļinas kundzes aizvietotāja LINDA LĀCE, pansionāta sociālā darbiniece. 

Pansionāta ēkai divi stāvi, tāpēc viņvasar procesā bija lifta būve, lai visi, arī ratiņkrēslos, varētu ērti tikt no otrā uz pirmo stāvu vai otrādi. Kas pa šo laiku mainījies?

Protams, interesanta mums visiem bija jau pati lifta izbūve. Pansionāta iemītniekus ļoti interesēja, kas nu tur notiek, daudzi pat gāja skatīties, ko celtnieki tur īsti dara. Jā, ilgi mēs gaidījām, lifts jau principā bija uzbūvēts tūlīt pēc gadu mijas, taču mums vajadzēja sagaidīt oficiālo atļauju, ka to drīkst izmantot. Atļauju saņēmām februāra vidū. Protams, lifts mūsu ikdienu atvieglo ļoti daudz, kaut vai mūsu klientus ārā vedot.

MĪKSTOS KRĒSLOS PIE TELEVIZORA. Linda Lāce (pirmajā rindā pa vidu) savu vietu foto mirklim izvēlas pansionāta otrā stāva saimes istabā, kur arī dienas vidū televizora vērotāju sanācis kopā kāds ducis. Pirmā rinda ērti jūtas mīkstos klubkrēslos, arī ekrāns šeit tuvāk, tālrādes vērotāji kamčatkā varbūt mazāk uzmanīgi par ekrānā notiekošo, viņiem svarīgāka kopā būšana un iespēja kādu lokālu klaču uzsist...


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru