Saudzīgi pret sevi un saudzīgi pret citiem

- 15.Oktobris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Esmu pamanījusi, ka šajā laikā, kad cilvēki naidojas par vīrusu un vakcīnu, daudzi ir aizmirsuši, kas ir saudzīgums. Atradu piemērotus vārdus, ko no krievu valodas tulkojusi bloga «Ginta Filia Solis» veidotāja ar tādu pašu pseidonīmu: «Manā Visumā ir parādījies jauns vārds. SAU­DZĪGUMS.

Tas ir stāsts par Mīlestību pret sevi un pasauli. Tas ir stāsts par maigumu katrā pieskārienā un intonācijā. Sau­dzīgi pret sevi un saudzīgi pret citiem. Saudzīgi nozīmē bez steigas, jutīgi, dvēseliski un ar Mīlestību. Saudzīgi ķemmēt matus, neplēšot tos. Saudzīgi salocīt blūzīti, pirms ielikt to skapī. Sau­dzīgi izturēties pret otra garastāvokli un nemocīt otru ar saviem jautājumiem.» 

Būsim saudzīgāki, neaizmirsīsim par cilvēcību un sniegsim palīdzīgu roku, kad redzēsim, ka to vajag, nevis vienaldzīgi paiesim garām. Par cilvēcību un palīdzību aizdomājos, jo šonedēļ lietotnē Facebook pamanīju Lindas Zaulas ierakstu par to, kas ar viņu atgadījies tepat Vidzemē: «Pirmdien braucu mājās, Cēsīs pa Puķu ielu, pa mašīnas logu pamanīju kādu kundzi gados guļam zemē pie savas mājas ārpus sētas... 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru