Sasniegt augstākās virsotnes sevis, nevis kāda cita dēļ

- 7.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Trenera uzrunāta skolas sporta stundā, atnākusi uz savu pirmo vieglatlētikas treniņu, nezinādama, kas viņu sagaida. Tā, Pētera Karlivāna pamanīta, sportista gaitas uzsākusi Valmieras Bērnu sporta skolā. Vēlāk par vairākkārtēju Latvijas čempioni septiņcīņā un pieccīņā, Valmieras rekordisti un Latvijas izlašu dalībnieci vieglatlētikā kļuvusi Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra (AKSSC) daudzcīņniece KRISTĪNE SIKSALIETE. 

Kā iekļuvi Valmieras AKSSC sastāvā?

Šķiet, ka pagrieziena punkts bija brīdis, kad izpildīju normatīvu septiņcīņā dalībai U-18 pasaules čempionātā. Tas bija mans lielākais sasniegums pirms iekļūšanas AKSSC. Kad treneris paziņoja par iespēju iekļūt centrā, sajutu tādu kā atzinību, lepnumu par sevi un par to, ka man šāda iespēja vispār tiks dota. Vēl jau īsti neapjautu, ko šī programma nozīmēs un kādas iespējas tā sniegs, bet tas man kā jaunajam sportistam likās kaut kas liels un nozīmīgs.

Kas tev palīdz sasniegt savus mērķus un ar kādām grūtībām nākas saskarties?

Man mērķus palīdz sasniegt iekšējais «velniņš» un mīlestība pret to, ko daru. Tas neļauj ne padoties pie grūtībām, ne atslābt, ja sasniegts kāds lielāks mērķis, ar ko gribētos palepoties vairāk. Interese, cik augstu es varu kāpt, un saprast, cik daudz mans ķermenis vēl spēj. Protams, arī treneris un vīrs. Šie abi cilvēki nepārtraukti atrodas līdzās un nevienā brīdī neļauj apstāties un pamest iesākto!

KRISTĪNE SIKSALIETE. Latvijas Vieglatlētikas savienības foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru