Sargāsim tiesības palikt bez pensijas?

- 9.Decembris, 2016
Viedokļi
Laikrakstā

Jā, protams, «Vienotība» ir gluma, viltīga un atriebīga. Tās mērķis ir bāzt spieķus ZZS riteņos, izdevīgā brīdī pašaut Kučinskim kāju priekšā, lai viņš krīt, un censties atkal iespraukties premjera krēslā. Taču saistībā ar mikrouzņēmumu nodokļiem valdības vadītājam vajag uzklausīt partiju, kas valsti izstūrēja cauri globālai ekonomiskai krīzei ar pātagu un pigu pīrāga vietā.

Vai Māris Kučinskis, premjeriskie zaļzemnieki un «zaļais» Valsts prezidents tiešām sabijās, ka mikrouzņēmumiem uzlikts pienākums par saviem darbiniekiem veikt minimālas sociālas iemaksas varētu izraisīt plašus nemierus sabiedrībā un novest līdz valdības krišanai? Tad šiem kungiem un dāmām vienkārši nav tiesību turēt varas grožus savās mīkstajās rokās.

Valsts galva, atdodot attiecīgo likumu Saeimai atkārtotai izskatīšanai, un Ministru prezidents, steigšus piedāvājot aizstāt sociālās iemaksas ar palielinātu nodevu pašiem mikrouzņēmumiem (no 5 uz 15 procentiem), uzrāda savu izbīli opozīcijai, protestētājiem un visai sabiedrībai.

Premjera tikai izteiktā gatavība piekāpties ar nodokļu politiku neapmierinātiem uzņēmējiem jau rada asinsgaršas izjūtu. Jo īpaši tāpēc, ka Kučinskis tika sabiedēts ar diezgan pieticīgām protesta izpausmēm: «Tātad, ja uzspiedīsim uz valdību sāpīgāk, tad panāksim vēl lielāku piekāpšanos!»


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru