Sākusies pieteikšanās Valmieras Pilsētas čempionātam basketbolā

- 26.Septembris, 2018
Sports
Laikrakstā

Tuvojoties jaunajai basketbola sezonai, sākusies komandu un dalībnieku pieteikšanās tradicionālajam amatieru turnīram — Valmieras Pilsētas čempionātam basketbolā 2018./2019.

Turpinot ieviestās tradīcijas, arī šajā sezonā turnīrs tiks aizvadīts divu līgu ietvaros — 1. līga un 35+ līga. Turnīra sākums plānots oktobra beigās, kad pēc zāles rekonstrukcijas tas atgriezīsies Valmieras 5. vidusskolas telpās. Turnīrs aicina pieteikties dalībniekus, kuriem ir vēlme brīvo laiku pavadīt sportojot un piekopjot veselīgu dzīvesveidu, sacenšoties amatieru līmenī. Komandas aicinātas pieteikties līdz 10. oktobrim.

Turnīra norise plānota no 2018. gada oktobra līdz nākamā gada aprīlim, kad tiks noskaidroti šī gada turnīra čempioni. 1. līgā drīkst startēt amatieri, kas nestartē LBL1 vai citās augstākās basketbola līgās, savukārt 35+ līgā aicināts piedalīties jebkurš, kurš sasniedzis noteikto vecuma robežu, kā arī vairākus gadus nav profesionāli nodarbojies ar basketbolu. Dalībnieki pieteikties turnīram var līdz šī gada 10. oktobrim, pēc tam tiks rīkota komandu pārstāvju tikšanās, lai pārrunātu turnīra nianses.

Pērn Valmieras pilsētas čempionātā kopā startēja 16 komandas, kas pēdējos gados ir kļuvis par stabilu dalībnieku skaitu turnīrā. 1. līgā pirmo vietu izcīnīja komanda Trimpus, kas finālā uzveica Valmiera Glass komandu. Cīņā par trešo vietu bronzas godalgas izcīnīja komanda Kocēni. 35+ līgā pirmoreiz par čempioniem kļuva viesi no Limbažiem, kas finālā pieveica Veikals Pus12, bet trešo vietu izcīnīja komanda Oši. Kopā iepriekšējā turnīrā tika aizvadītas vairāk nekā 100 spēles.

Turnīrā aicināti pieteikties visi interesenti no Valmieras un tuvākās apkaimes, kā arī Vidzemes reģiona pilsētām. Citu novadu komandas Valmieras Pilsētas čempionātā jau ir ierasta prakse, un komandas arī atkārtoti piedalās nākamajos turnīros. Sīkāku informāciju par niansēm un pieteikšanos turnīram var iegūt turnīra nolikumā vai arī  pie turnīra organizatora Sanda Bukša, rakstot uz e-pastu: sandis.bukss@gmail.com

Valmieras Pilsētas čempionātu basketbolā organizē Biedrība Basketbola klubs Vidzeme sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un citiem atbalstītājiem. Plašāku informāciju par turnīra norisi, spēlētājiem un citām aktualitātēm būs iespējams atrast mājaslapā basket.lv sadaļā Turnīri.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru