Sākumā bija Ziko

- 9.Februāris, 2018
Dzīvesstils
Laikrakstā

Kamēr valmierieši ZIGURDS un INGUNA LAPERI stāsta par savu aizraušanos, pie viņu kājām guļ divi lieli suņu puikas. Tieši viņi kļuva ne vien par ģimenes lielo aizraušanos, bet arī par iemeslu dibināt savu mazo uzņēmumu.

Kas ir ZiCOLLARS?

Zigurds: Ziko ir mūsu vecākā suņa vārds, Collars angļu valodā nozīmē kaklasiksnas; savienojot kopā, radās, mūsuprāt, piemērots nosaukums. Tieši Ziko bija iemesls tādas mazas firmas dibināšanai. Bez suņiem vairs nespējam iedomāties savu ikdienu, un, mēģinot padarīt dzīvi ērtāku gan sev, gan suņiem, radās vajadzība pēc ērtas un izturīgas pavadas un kaklasiksnas. Reti kurš suns mēdz pastaigāties mierīgā solī, viņiem tomēr patīk paskriet un padauzīties, tāpēc laba pavada un kaklasiksna ir svarīga jebkuram, kurš mīl savu suni un ciena apkārtējos cilvēkus.

Kā tas viss sākās?

Zigurds: Mums pašiem bija izaicinājums — atrast siksnas un pavadas, ar kurām varam izvest suņus pastaigā, jo labradori ir lieli un aktīvi. Tās siksnas, ko mēs lūkojām Latvijā, bija cietas un neērtas, gadījās pastaigu beigt ar noberztām rokām.

Inguna: Tas sākās pirms diviem gadiem. Suņu treniņnometnē no draugiem paņēmām izmēģināt pavadu, ko viņi bija iegādājušies Amerikas Savienotajās Valstīs. Pavada izrādījās tik ērta, ka sākām meklēt, kur tādu var iegādāties. Latvijā nevarēja. Pirmo pavadu saņēmām kā dāvanu no draugiem. Pēc gada lietošanas un testēšanas bijām ļoti apmierināti un sapratām, ka gribam tādu pašu arī otram sunim Falko. Pasūtījām no šī Amerikas ražotāja materiālu un lēnām sākām īstenot gan savas, gan tuvinieku un draugu vēlmes.

DRAUGI. Zigurds ar Ziko un Falko.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru