Sāksies nodaļas pārbūve

- 2.Maijs, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Turpinot darbu pie Vidzemes slimnīcas nodaļu pārvietošanas un infrastruktūras uzlabošanas, maijā uzsāks Terapijas nodaļas 2 pārbūvi.

Terapijas nodaļa 2 ir otrā nodaļa, kuras pārbūve notiks Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta ietvaros. To iekārtos telpās, kur līdz šim atradās Asins sagatavošanas nodaļa — B korpusa 5. stāvā, un jauno nodaļas izvietojumu pacienti un personāls varēs novērtēt jau šī gada nogalē.

«Projekta realizācija,» komentē valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, «nozīmē plānveidīgu un stratēģiski būtisku slimnīcas infrastruktūras uzlabošanu. Būvdarbi arī šoreiz notiks, nepārtraucot slimnīcas darbu, tāpēc tas var radīt zināmas neērtības gan personālam, gan mūsu pacientiem un viņu apmeklētājiem. Tomēr aicinu visus ar izpratni un iecietību izturēties pret šo situāciju, lai jau pēc sešiem mēnešiem varam gandarīti atklāt Terapijas nodaļu 2 mūsdienīgās, pacientiem drošās telpās un personālam ērtā darba vidē.»

Līgums par nodaļas pārbūvi noslēgts ar būvfirmu «SCO Centrs». Būvprojekta autors, tāpat kā jau pārbūvētajai Bērnu slimību nodaļai, ir SIA «Nams».

Pārbūves laikā tiks slēgts stāvlaukums iekšpagalmā pie A un B korpusiem un slēgta B korpusa kāpņu telpa, kas tiek izmantota nokļūšanai uz laboratoriju un Diagnostiskās radioloģijas nodaļu. Lai nokļūtu uz minētajām nodaļām, ir iespējams izmantot kāpnes vai liftu A korpusā.

MAIJĀ SĀKSIES vērienīgi rekonstrukcijas darbi Vidzemes slimnīcā. Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs (no kreisās) un SIA «SCO centrs» valdes priekšsēdētājs Jānis Matisons paraksta līgumu par pārbūves uzsākšanu Terapijas nodaļā 2.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru