Sākas svētku gaidīšana

- 3.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmajā adventē Lielā svētku egle tika iedegta Saieta laukumā Mazsalacā, bet vakar par svētku tuvumu vēstošs koks iemirdzējās arī pie Ramatas skoliņas. 

Decembrī novadā ieplānoti dažādi pasākumi, kas tuvina svētku sajūtu. Vairāki koncerti, pasākumi un balles, kas kopā sauks mazus un lielus, arī seniorus, notiks pagastu centros: Mazsalacā, Ramatā, Sēļos. Sēļu muižā šajā sestdienā jau vērienīgs III Tautas muzikantu saiets.   Pasākumā piedalīsies tautas muzikanti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, bet nedēļu vēlāk Sēļos Valmieras Kultūras centra jauktā kora «Valmiera» Ziemassvētku noskaņu koncerts «Brīnumu gaidot».  Savukārt šosvētdien, otrajā adventē, Mazsalacas Kultūras centrā būs baudāms tradicionālais labdarības koncerts «Ticēt brīnumam». Tāpat svētku laikā notiks virkne pašdarbnieku koncertu, kad dejas izdejos dejotāji, dziesmas izdziedās kori un ansambļi. Lielākā daļa notikumu ir bez maksas vai par ziedojumiem. 

PUTENĪ mazsalaciešu ģimenes un īpaši bērni izbaudīja mirkli, kad Lielajā svētku eglē iemirdzas simtiem gaismiņu. Šoreiz notikumu pilnais decembris aizsākās kopā ar Pluto un Peli Karameli. Foto no Mazsalacas pašvaldības


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru