Sākas sacensības par titulu «Superziķeris 2019»

- 1.Novembris, 2018
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras Jaunatnes centrā «Vinda» sācies konkurss «Superziķeris 2019» pilsētas un novadu izglītības iestāžu 4. klašu skolēniem. Tā mērķis ir popularizēt bērnu un jauniešu tehnisko jaunradi, piedāvājot izglītojamajiem netradicionālu un kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju.

TOP AUTO MODEĻI. Konkursā piedalās meitenes un zēni no pilsētas un novadu skolām. Bērniem ir jādemonstrē visdažādākās prasmes aktivitāšu laikā – pacietība, akurātums, loģiskā domāšana un citas. E. Kristiņas foto

Šāda veida aktivitātes skolēniem ļauj izzināt savu personību un palīdz atklāt paša spējas un talantus, kā arī veicina veselīgu savstarpējo konkurenci.

Pedagogu gatavotie konkursa uzdevumi cauri visām kārtām ir ļoti dažādi, un tas nozīmē, ka, lai kļūtu par Superziķeri 2019, jābūt vispusīgam, radošam, zinošam, fiziski sagatavotam un ar praktiskām iemaņām. Aktivitātes dod lielisku iespēju izglītojamajiem parādīt savas spējas, talantus un prasmes dažāda veida uzdevumos – tehniska rakstura, amatniecībā, fiziskajos un erudīcijas uzdevumos. Konkurss norit vairākās kārtās.

Bērni skolās veica dažādus uzdevumus – bija jāatrod izeja no labirinta, burtu režģī jāatrod vārdi un citas ar loģisko domāšanu saistītas aktivitātes, kā rezultātā tika noskaidroti divi pārstāvji, kas dosies uz konkursu «Vindā».


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru