Saimnieku brokastīs – tikko ceptas biezpienmaizes un labi daudz informācijas

- 20.Marts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā koncertzālē «Valmiera» uz rīta tikšanos bija aicināti Vidzemes saimnieki no lauksaimniecības, piensaimniecības un mežsaimniecības, lai pirms lauku darbu sezonas uzzinātu par jaunākajām tendencēm nozarē.

Pasākumu atklājot, AS «Citadele banka» valdes locekle Santa Purgaile uzsvēra: bankai iniciatīva par šādu kopā sanākšanu radusies tāpēc, ka reģiona lauksaimnieki un mežsaimnieki izteikti dominējot bankas klientu portfeļos un izsniegto atbalstu projektos. Viņa solīja, ka arī turpmāk banka būšot atbalstoša un pretimnākoša reģiona attīstībā. Šo domu ar piemēriem iz dzīves turpināja arī otras pasākuma «Saimnieku brokastis» atbalsta organizācijas Valmieras attīstības aģentūras speciāliste Elīna Leimane, sakot: «Arvien iestājamies par atbalstu uzņēmējdarbībai, lai Valmiera kā pilsēta un mūsu reģions elpotu vienā ritmā.» Tieši tādēļ aģentūra, plānojot un īstenojot darbu, jūtoties kā savedēji starp pašvaldību un reģiona uzņēmējiem.

AS «Citadele banka» ekonomists Mārtiņš Āboliņš, pamatojoties uz dažādu pētījumu un analīžu datiem, runāja par Latvijas ekonomikas iespējām un izaicinājumiem 2019. gadā. Labā ziņa ir tā, ka Latvijas ekonomika kopumā nebremzē, jo ar izaugsmes nepilniem 5% ir apsteigta gan Lietuva, gan arī Igaunija. «Ja šo tuvu 5% tempu izdosies saglabāt, tad nākamajos desmit gados Latvija Eiropas līmeni noķers,» prognozēja eksperts.

«SAIMNIEKU BROKASTĪS». Lektori sarunai un diskusijām ir gatavi! Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru