Sagādāt prieku

- 6.Maijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā ceturtdienā par godu 4. maijam Zemessardzes 22. kājnieku bataljona pārstāvji kopā ar 2. Vidzemes brigādes štāba personālu bija ieradušies Valmieras pansionātā, lai  tā iemītniekus apdāvinātu ar Cēsu konditorejā Solo ceptiem kēksiņiem. 

«Šobrīd mūsu klienti tiešām ir ļoti ierobežoti stingrā izolācijas režīmā ar ārpasauli – ārā dodamies mazās grupiņās, teritoriju pamest nedrīkst, durvis ir slēgtas, apmeklētāju pienesumi ir aizliegti, bet šis zemessargu sveiciens viņiem caur mūsu darbinieku rokām tiks nodots. Lai tas mūs visus stiprina un lai šī karantīna ātrāk iet projām,» priecīgo notikumu komentēja pansionāta Valmiera direktore Teiksma Taube. «Tiklīdz avīzē parādījās ziņa, ka paredzēta šī akcija, pansionāta iemītnieki sāka gaidīt, jo katrs šāds pasākums viņiem rada prieku – ir ko gaidīt, ir par ko runāt. Satikties koridoros mēs saprāta robežās ļaujam, jo uzskatām, ka esam viena liela ģimene. Sešdesmit septiņus cilvēkus iespējams izkontrolēt, mediķi trīs reizes dienā veic veselības pārbaudes. Vienalga es šobrīd esmu sliktā, jo daudz ko neļauju. Domāju, ka pēc 12. maija ierobežojumi, kas attiecas uz klientūru, maz mainīsies, tāpat arī darbinieki strādā paaugstinātā psihoemocionālā spriedzē, jo jādomā gan par sevi, gan par klientiem, gan par saviem mājiniekiem, taču mēs turamies,» direktore saglabā optimismu, apstiprinot, ka Zemessardzei ar šo akciju neapšaubāmi izdevies sagādāt prieku pansionāta kolektīvam, darbiniekiem dāvinot arī maisiņu ar maskām un cimdiem.

Mūsu sarunas laikā pagalmu pašpārliecinātā gaitā šķērso kaķis. Vaicāta, vai arī viņš ir dezinficēts, Teiksma Taube skaidro: «Pičam ir veikta potēšana, ko apliecina pase, kura glabājas kopā ar darbinieku sanitārajām grāmatiņām. Viņš arī neiet laukā no teritorijas un šobrīd darbojas kā sava veida mierinošais psihologs, pats izvēloties, pie kura no klientiem dosies pagulēt.»

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Civilmilitārās sadarbības nodaļas priekšniece Ieva Karlsberga (no kreisās) nodod svētku sveicienus pansionāta Valmiera direktorei Teiksmai Taubei. Aivja Stračinska publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru