Saduras ar pretī braucošu automašīnu

- 11.Decembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Reģiona teritorijā aizvadītajā diennaktī policijā saņemta informācija par 37 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēta informācija par 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, 5 no tām zādzības. Par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 58 administratīvo pārkāpumu protokoli, reģistrēta informācija par 10 ceļu satiksmes negadījumiem.

Ceļu satiksmes negadījums

10. decembrī Kauguru pagastā uz a/c Valmiera-Smiltene 1985. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu BMW, ieslīdēja pretējās braukšanas joslā, kur notika sadursme ar pretimbraucošo automašīnu Audi 80, kuru vadīja 1960. gadā dzimusi sieviete. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma saskaņotais paziņojums.

Zādzības

10. decembrī Mazsalacā iekļūts Baznīcas ielas pirts telpās, no kurām nozagts mūzikas pastiprinātājs. Zaudējumu apmērs tiek precizēts, uzsākts kriminālprocess.

10. decembrī Valmierā pēc veikala „Austris” apmeklējuma G.Apiņa ielā 1981. gadā dzimis vīrietis konstatējis mobilā tālruņa „Apple IPhone 4„ zādzību. Zaudējuma apmērs tiek precizēts, uzsākts kriminālprocess.

10. decembrī saņemts iesniegums par to, ka 30. novembrī Valmierā, Stacijas ielā no veikala „Rīts” 1969. gadā dzimis vīrietis nozaga alkoholiskā dzēriena „Zelta vārpa” pudeli 5,75 Ls vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

Komentāri
Pievienot komentāru