Sācies skolēnu vasaras nodarbinātības programmas pirmais periods

- 3.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Skolēnu vasaras nodarbinātības programmā Valmierā darba devēji pavisam ir piedāvājuši 302 darba vietas, tajās visās ir pieteikušies skolēni, kuri vēlas šajā vasarā gūt darba pieredzi. 

Apmēram 70 skolēni pašlaik gaida rindā, tāpēc darba devēji joprojām tiek aicināti pieteikt darba vietas atlikušajiem diviem nodarbinātības periodiem, kas ilgs no 20. jūlija līdz 7. augustam un no 10. līdz 28. augustam, lai visiem skolēniem, kuri vēlas piedalīties nodarbinātības programmā, būtu šāda iespēja. Īpaši aicināti pieteikties darba devēji, kuriem iespējams piedāvāt darbu 13 – 15 gadus veciem skolēniem, šis vecumposms strādāt gribošo jauniešu vidū ir vispārstāvētākais. 

Skolēnu vasaras nodarbinātības programmā iesaistītie skolēni tiek nodarbināti visdažādākajos darbos, sākot no labiekārtošanas un sakopšanas darbiem līdz pat ar nākotnes profesiju saistītu nozaru – grāmatvedība, programmēšana, mehatronika, pavāra palīgs, sporta un kultūras pasākumu organizators, palīgs veterinārajā klīnikā – iepazīšanu.

AGNESE strādā restorānā «Delizia». Viņa atzīst, ka šis nav pirmais gads, kad viņa strādā skolēnu nodarbinātības programmā. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru