Sacenšas tikai dāmas

- 18.Septembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītajā sestdienā Valmierā pulcējās 15 komandas, lai piedalītos jau piektajā autobraucēju «Dāmu reisā». Dalībnieces bija ieradušās no tuvējās apkārtnes: Madonas, Cēsīm un pat Rīgas, lai aktīvi pavadītu dienu un uzzinātu ko jaunu. Komandas apmeklēja septiņus kontrolpunktus, kuri azartiskās sievietes no KOOL benzīntanka aizveda līdz atpūtas bāzei «Slīpi» Smiltenes novadā.

Pasākuma mērķis bija veicināt aktīvu dzīvesveidu un iepazīt apkārtnē esošos uzņēmumus. Tā dalībniecēm bija jāveic visdažādākie uzdevumi, ko bija sarūpējis katrs saimnieks. Pirmo vietu ieguva komanda «Meža meitas», otrajā vietā bija «Deilat», bet trešajā – «Mums vēl nav 100!».

Katru gadu nākas domāt no jauna uzdevumus un «Dāmu reisa» aktivitātes. «Savas idejas ir savas, bet gribas, lai ir kaut kas citādāks un neatkārtojas, tāpēc jau pagājušajā gadā pieaicināju cilvēkus, kas var palīdzēt. Mēs esam divatā,» skaidro pasākuma organizatore Ilze Rozentāle no biedrības «Neatkarīgo sieviešu klubs». Ideja atnākusi negaidīti. «Kāpēc es vispār sāku to darīt? Jo pati gribēju piedalīties marta rallijā. Nebiju laikus pieteikusies, var teikt, pieteicos pēdējā brīdī. Komandu bija daudz. Pateica, ka pieņems trīs, bet ir jāpilda mājasdarbs un pēc tam jāmeklē kāds, kas par tevi balsotu. Es sapratu, ka atpūtas dēļ ieguldīt darbu ir par daudz, tāpēc arī turp neaizbraucu. Un tad savām kolēģēm teicu: «Taisām pašas!» Tā tas viss sākās,» atminas Ilze Rozentāle.

«MEŽA MEITAS»: Ineta Vanaga (no kreisās), Dina Kaminska, Inga Logina, Linda Apine-Jaunzeme un Laine Ločmele. Saposušās pašas, izgreznojušas savu spēkratu un gatavas doties pārbaudījumos. Jāņa Līga foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru