Rūķu našķis – veselīga saldumu alternatīva

- 30.Oktobris, 2020
Mājā un sētā
Laikrakstā

Atverot mājaslapu www.naskis.lv, tās vizītkartē var lasīt: «Katrs bērnībā būs dzirdējis, ka dāvanas sagādā rūķi, ka tieši rūķi ir tie, kas Ziemassvētku vecītim palīdz iepriecināt bērnus. Kļūstot pieaugušiem, vairums cilvēku zaudē ticību pasakām, fejām, burvjiem un rūķiem, bet viņi jau nekur nav pazuduši. Viņi ir tepat līdzās un parādās tiem, kuri joprojām nav zaudējuši ticību brīnumiem.»

Ne vienu vien nesen notikušā Simjūda gadatirgus apmeklētāju patīkami iepriecināja un uzrunāja Hanzas laukumā sastaptais no koka izgrebtais rūķis un tam visapkārt saliktie sēkliņu našķi. Arī «Liesmu» tie ieinteresēja, tādēļ kādā no tirgošanās brīvākā brīdī tapa saruna ar rūķu mammu, mājražotāju LĪGU RŪĶI no Rīgas.

Uzņēmējdarbība – bērnu dēļ

«Rūķiem arī ir bērni, kuriem garšo saldumi. Tad nu rūķu mammai bija jādomā, kā pagatavot pēc iespējas veselīgākus našķus saviem rūķīšiem!» – tā, iepazīstinot ar mājražošanas pirmsākumu, jokojot teica Līga, vēl piebilstot, ka viss šajā virzienā noticis tikai un vienīgi bērnu dēļ, jo: «Man jau bija meita, bet, kad piedzima dēliņš ar veselības problēmām, sapratu, ka arī man dzīvē daudz kas būs jāpārkārto un jāpakārto puisīša veselībai. Domāju, ar ko turpmāk nodarboties, lai pēc iespējas vairāk laika varētu pavadīt mājās kopā ar ģimeni. Mājražošana no visiem iespējamiem variantiem likās vispiemērotākā.

TIRGŪ. Mājražotāja Līga Rūķe ar savu produkciju – saldumu alternatīvu. Līgas Rūķes personīgā arhīva foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Skolnieciņš no… - 30.Oktobris, 2020 - 20:39

Nesvinēsim Halovīnu! Labāk paliksim mājās kopā ar saviem mīļajiem. Neblandīsimies, neķēmosimies un neubagosim saldumus. Labāk iedegsim zaļu svecīti uz palodzes un lūgsim Dabas Mātes aizsardzību! Lai Dabas Māte mūs sargā no ļaunuma! Valkāsim senlatvju spēka zīmes un pīlādžogu krelles, lai neviens mošķis mums netiek klāt. Būsim apzinīgi un ievērosim visus kovid-19 pandēmijas ierobežojumus. Sargāsim savu un savu līdzcilvēku veselību. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Halovīns #DabasMāte #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #ZemesSpēks #saticība #veselība

krīvu krīvs - 30.Oktobris, 2020 - 22:48

Par to jeņķu ievazāto heloviņju skolnieciņam taisnība. Paliksim mājās un uzgrauzīsim saldu burkānu no pašu dārza!

Pievienot komentāru