Rūjienas novada Tautskolā – labo iesākumu turpinājums

- 3.Marts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā jau katru pavasari Rūjienas novada Tautskolā nesen atkal notika tradicionālā Atvērto durvju diena, kurā ikviens interesents varēja savām acīm iepazīties ar Tautskolas daudzpusīgo piedāvājumu ne tikai praktisku, dzīvē noderīgu iemaņu apguvē, bet arī cilvēku garīgajā izaugsmē un veselības stiprināšanā.

Novada Tautskolas šā gada pasākumu un darba grafika plāns nepārprotami parāda, ka vairākiem agrāk sekmīgi iesāktiem un realizētiem mūž-izglītības projektiem, meklējot un piesaistot jaunu atbalsta finansējumu, panākta pēctecība un turpinājums. Visspilgtākais piemērs Atvērto durvju dienā tam bija pašnodarbinātā rotu meistare, Rūjienas amatnieku biedrības «Rūzele» dalībniece, triju bērnu mamma Kristīne Kivleniece, kura ne bez nodoma uz kupli apmeklēto pasākumu bija saposusies pašas darinātā tautastērpā.

PIE SAIMES GALDA. Atvērto durvju dienā cilvēku pie tā netrūka visas dienas garumā, jo bija gan jāpalīdz ēdienu gatavošanā, gan jānobauda rūjieniešu ziemas ēdieni, gan arī jāuzzina par turpmākajiem Tautskolas pasākumiem. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru