"Rubenes" meitenes uzvar un apsteidz līdervienību

28.Novembris, 2023

Pagājušās nedēļas pirmdienā savstarpējo maču aizvadīja abas ELVI florbola līgas sievietēm līderes – Kocēnu Rubene savā laukumā uzņēma šosezon zaudējuma rūgtumu vēl neizjutušo Rīgas komandu NND/RJTC.

Uzvaru ar 5:3 izcīnīja kocēnietes, kuru rindās labu spēli aizvadīja vārtsardze Estere Elbrete, kas atvairīja 29 no 32 pretinieču metieniem.

Rubene un NND/RJTC tikās šīs sezonas atklāšanas spēlē. Mačā, kas notika Rīgā, laukuma saimnieces bija pārliecinoši pārākas – 7:2. Atbildes spēles rezultātu jau 2. minūtē ar precīzu metienu atklāja Kocēnu komandas kapteine Laura Gaugere – 1:0. 6. minūtē rezultāts atkal kļuva neizšķirts, jo vārtus guva Rīgas florboliste Klinta Rovīte (1:1).

ESTERE ELBRETE Rubenes vārtos vairākkārt glāba savu komandu no nepatikšanām. Foto no floorball.lv