"Rubenei" – cik spēļu, tik uzvaru

7.Maijs, 2021

1. maijā notikušajā ELVI florbola līgas sievietēm spēlē Kocēnu Rubene savā laukumā ar 12:2 sagrāva Līgatni, rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar piecām piespēlēm bija Laura Gaugere.

Pēc šī panākuma kocēnietes sev jau praktiski nodrošinājušas pirmo vietu regulārajā turnīrā, viņu pozīciju tikai ļoti teorētiski var apdraudēt FK Ķekava.

Kocēnu un Līgatnes komandu pirmā apļa mačā, kas notika līgatniešu laukumā, Rubene uzvarēja ar 14:6. Arī šīsdienas mačā iniciatīva jau no paša sākuma piederēja kocēnietēm, kuras līdz 12. minūtei izvirzījās vadībā ar 3:0. Pa bumbiņai viešņu vārtos iemeta Danute Tinkuse, Jūlija Rozīte un Emīlija Salaciete. 17. minūtē pie sava vārtu guvuma tika arī Līgatne – 1:3, gols Ritas Vāveres kontā. Intriga šajā cīņā gan neatgriezās, jo pēc otrā perioda mājinieces atradās vadībā ar 6:2, bet pēdējā trešdaļā Rubene guva sešus bezatbildes vārtus un triumfēja ar 12:2.

LAURA GAUGERE (Nr. 55) ar čempionātā gūtajiem 55 (21 +34) punktiem ir pārliecinoši rezultatīvākā spēlētāja ELVI florbola līgas sieviešu turnīrā. Foto no floorball.lv