"Rubene" uzvar bullīšos, "Valmierai" – zaudējums un uzvara

16.Aprīlis, 2021

ELVI florbola līgas vīriešiem komanda Rubene teju katru otro maču noslēdz vai nu ar pagarinājumu, vai ar pēcspēles metieniem. Arī sestdien Kocēnu sporta namā ar pamatlaika 60 minūtēm uzvarētāju noskaidrošanai izrādījās daudz par maz – Rubene Liepājas komandu Kurši pārspēja vien bullīšos – 6:5.

Lielisku maču aizvadīja kocēnietis Matīss Celms, kurš ne tikai guva divus vārtus, bet arī realizēja izšķirošo pēcspēles metienu.

FBK Valmiera, būdama viena no turnīra favorītēm, sestdien ar 3:6 zaudēja komandai Talsu NSS/Krauzers, bet svētdien Vidzemes Olimpiskā centra universālajā hallē viesojās vēl viena kurzemnieku vienība – Liepājas Kurši. Jau pirmā perioda sākumā pēc Patrika Briežes un Arvja Kārkliņa metieniem vadībā ar 2:0 izvirzījās mājinieki, bet 24. minūtē Pāvels Semjonovs panāca jau 3:0. Liepājnieki savus pirmos vārtus guva tikai 30. minūtē, kad viņu pretuzbrukumu ar precīzu metienu noslēdza Toms Peniķis – 1:3.

MATĪSS CELMS (Nr. 43), izšķirošo vārtu autors, tika atzīts par labāko spēlētāju Rubenes komandā. Foto no floorball.lv