"Rubene" pieveic "Valmieru" un Lieldienās arī "Ķekavu"

9.Aprīlis, 2021

31. marta vienīgajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē Kocēnu Rubene savā laukumā uzņēma turnīra tabulas līderi Valmieru. Kocēnieši cīņas gaitā izsēja divu vārtu pārsvaru, paši nonāca zaudētāju lomā ar mīnus 2, tomēr ne vien atspēlējās, bet arī svinēja uzvaru aizraujošā pēcspēles metienu sērijā – 8:7.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (1+3) punktiem bija Matīss Celms, bet bullīšu sērijā spoži darbojās Jēkabs Keišs, kurš realizēja abus savus mēģinājumus, un vārtsargs Emīls Censonis.

Kocēnu sporta namā notikušās spēles rezultāts tika atklāts jau 2. minūtē, kad no valmieriešu vārtu priekšas zibenīgu un precīzu metienu izdarīja kocēnietis Ingars Matisons – 1:0. 7. minūtē rezultāts kļuva neizšķirts (1:1), jo precīzi meta arī Valmieras komandas aizsargs Gatis Liepiņš. Pēc pirmās trešdaļas minimāls pārsvars bija Rubenei – 2:1. Otrā perioda sākumā Kocēnu florbolisti ieguva pat divu vārtu handikapu (3:1), bet līdz otrajam pārtraukumam viesi atjaunoja neizšķirtu – 3:3. Pēdējās trešdaļas sākumā pēc Laura Alvja Stiprā un Matīsa Salmiņa vārtu guvumiem vadībā ar 5:3 jau izvirzījās Valmiera. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām valmieriešiem bija vienu vārtu pārsvars (7:6), bet laukuma saimnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Risks attaisnojās – jau divas minūtes pirms pamatlaika beigām kocēniešu aizsargs Ivo Balodis ar ļoti precīzu metienu no labās malas atjaunoja neizšķirtu – 7:7 un papildlaiks.

LĪKSMO rubenietis Juris Zilberts – bumbiņa atradusi ceļu Ķekavas vārtos. Floorball.lv foto