Rosīgi un radoši darbojas

- 7.Aprīlis, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras invalīdu biedrība «Atspēriens» gada kopsapulcē atskatījās uz Latvijas simtgadē paveikto un dalījās ar iecerēm šim un nākamajiem darba gadiem.

Biedrība apvieno vairāk nekā 200 cilvēkus, kuri gatavi iesaistīties dažādos pasākumos, nodarbībās, ko piedāvā «Atspēriens». Biedru skaits gan ir mainīgs, jo iespējas līdzi darboties bieži vien atkarīgas no cilvēku labsajūtas, veselības stāvokļa. Pērn kārtīgi biedru naudas samaksājuši 137 biedrības biedri, bet kodolu veido vairāki desmiti vīru un sievu, kas satiekas biedrībā ik nedēļu: sadziedas, šuj, veido dažādus dekorus, apgūst jaunas radošas iemaņas, plāno nākamo un aiznākamo mēnešu norises.

«Mēs nenoraidām nevienu, kam ir interese, un biedrības darbam ik gadu pievienojas ap 20 jaunu biedru, arī pensionāri,» sacīja biedrības valdes priekšsēdētāja Ilga Mauriņa, kura jau daudzus gadus tur rūpi par biedrības darbu un norisēm un kopsapulcē tika pārvēlēta jaunam darba posmam.

«Biedrības darbs ir vērsts to cilvēku virzienā, kam kādā dzīves posmā nav paveicies un viņiem nepieciešams atbalsts. Biedrība ir vieta, kur cilvēkus ar īpašām vajadzībām saprot, kur ikdienā satiecies ar cilvēkiem, kam ir līdzīgas rūpes, vari aprunāties un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi atbilstoši savai varēšanai, vēlmēm, prasmēm. Pie mums ir iespēja pašiem mācīties, attīstīties un sniegt atbalstu otram,» stāstīja Ilga Mauriņa, atgādinot, ka biedrības namiņš, kas atrodams Valmierā, Garā ielā 9, ir atvērts no pirmdienas līdz ceturtdienai un vienmēr tur kaut kas notiek, var satikt savējos, parunāties, uzzināt vajadzīgo. Biedrība par piedāvātajām iespējām neklusē, un daudz informācijas par atbalstu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ja vien ir pieejams dators un internets, var uzzināt arī biedrības mājaslapā.

DĀVANA LATVIJAI UN SEV – tā par tamborēto dīvāna pārklājamo segu saka biedrības «Atspēriens» pārstāvji Ludmila Grinberga (no kreisās), Antra Zitāne-Cēle, Valdis Dzenišs, Antonija Sirmā un biedrības valdes priekšsēdētāja Ilga Mauriņa. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru