Roku darbam ir savs trumpis

- 6.Maijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Viens no tikko Sietiņieža teritorijā aizvadītā Baltā galdauta tirdziņa dalībniekiem bija jaunais vietējais uzņēmums «Thunderwood»

Kocēnietim VIESTURAM LAIMĪTEM tā bija pirmā šāda veida pieredze. Daloties iespaidos, Viesturs atzina, ka šī pasākumam bija ļoti veiksmīgi izvēlēta vieta – apmeklētāji varēja pastaigāt gan pa tirdziņu, gan skaisto Sietiņiezi. Varējis just, ka cilvēki pēc šādiem tirdziņiem noilgojušies. Arī ar laikapstākļiem paveicies. Jaunais uzņēmējs priecājās, ka daudzus viņa piedāvājums ieinteresēja, ka nāca arī vairāki pasūtījumi. Ne viens vien pabrīnījies, ka šādas gaumīgas un kvalitatīvas lietas tapušas tepat Kocēnos.

Kāds koka darbiem sākums? 

Augstskolā mācījos tūrismu, un jau tajā laikā pa brīviem vakariem pats sev šo to uztaisīju no koka. Tas man joprojām tāds relaksējošs process – paņem dēli un it kā ne no kā uztaisi no tā ko skaistu. Bet par tādas industriālākas darbošanās sākumu var uzskatīt, kad paša rokām gribējās izgatavot mēbeles savam dzīvoklim. Iepriekšējā darbavietā biju nedaudz apguvis metināšanu, izdomāju, ka metālu varētu apvienot ar koku. Metāla daļas aizvedu nokrāsot ar pulverkrāsu, sanāca gluži eleganti. Pašiem bija par šīm mēbelēm prieks, un arī viesi manu darbu novērtēja.

VIESTURS LAIMĪTE Baltā galdauta tirdziņā aizvadītajās svētku dienās. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru