Robežas sargāšana ar iepirkuma likumiem

- 7.Septembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Nu jau vairākus mēnešus notikumi uz Latvijas – Baltkrievijas robežas ir valdības  uzmanības lokā varbūt pat vairāk nekā Covid-19 problēmas. Nu katru dienu tiek nosaukts ne tikai ar covid saslimušo skaitlis, bet arī  minēto robežu nelegāli šķērsot mēģinājušo.

Augustā vien pārkāpēju skaits jau tuvojās tūkstotim. Nu jau izteikti ir redzams, ka  Aleksandrs Lukašenko un viņam paklausīgie varasvīri ir pret Latviju, Lietuvu un Poliju (būtībā pret ES) sākuši speciālo dienestu izstrādātu hibrīdkara operāciju «Slūžas». Tā paredz, ka Baltkrievijas robežsargi laiž pāri robežai ar ES visus, kas šajā valstī ir iekļuvuši un  grib doties tālāk rietumu virzienā. Lukašenko paziņojis, ka  viņa valsts līdz šim ir ES pasargājusi no nekontrolētas migrantu un viņu līdzi nesto narkotiku un citu nevēlamu preču plūsmas. Kad nu par «Ryanair» lidmašīnas piespiedu nosēdināšanu Minskas lidostā un citiem brutālas varas demonstrēšanas pasākumiem ES Baltkrievijai ir noteikusi sankcijas, Lukašenko vairs neredzot nekādu jēgu un vajadzību tērēt spēkus, lai kavētu migrantiem tikt pāri valsts rietumu robežai. Taču nu jau ir savākti daudzi pierādījumi, ka autoritārais režīms ir speciāli organizējis tūkstošiem cilvēku transportēšanu no Irākas un citām karu un nemieru pārņemtām valstīm, lai speciāli palīdzētu viņiem šķērsot ES robežu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Valmierietis - 7.Septembris, 2021 - 16:05

To, ka Latvijai uz vienas robežas nav neviena robežsarga, zina visi mūsu nedraugi. Tā ir daudzu valsts augstu amatpersonu un ierēd'mu stulbuma robeža!

Pievienot komentāru