Rīga dimd un dimd, un dimd. Tukšgaitā...

- 28.Jūnijs, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

No malas raugoties uz «deušakovizētās» Rīgas domes dīvainībām, šķiet it kā aplami, ka līdz šim valdījusī koalīcija vēsā mierā gatavojas virzīt jaunu kandidātu pilsētas galvas amatam. Vēl nupat tās pārstāvis Dainis Turlais tika nosviests ar lielu blīkšķi, pabijis augstajā godā vien trijas nedēļas.

Andra Amerika radītās un vadītās pilsētpartijas «Gods kalpot Rīgai!» pašpārliecinātība pavisam droši balstās līdzšinējās domes opozīcijas* iekšējā sašķeltībā. JKP un NA vadītāji, kuri atrodami Saeimas komfortā, ir pārliecināti par RD ārkārtas vēlēšanu izdevīgumu. Viens no risinājumiem, kā to nodrošināt – domes priekšsēdētāja krēslu divus mēnešus noturēt tukšu. Tieši tāpēc bordānieši ātri izdzina no savām rindām divus deputātus, kuri, vēloties saglabāt mandātus, atļāvās apšaubīt partijas ģenerālo līniju.

«Latvijas attīstībai» (Jura Pūces un Edgara Jaunupa kabatas partija) un «Vienotība» ir krietni reālistiskākas par savām izredzēm no jauna ievēlēties RD. Turklāt māc bažas, ka «Saskaņa» satracinās savus vēlētājus un gūs lielāku mandātu skaitu nekā pirms diviem gadiem. Tas, ka Nils Ušakovs ir evakuējies uz Eiroparlamentu, neliedz viņam ierunāt radioreklāmas vai drukāt savu seju uz plakātiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru