Rietumu industriālā maģistrāle – finiša taisnē

22.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ikgadējā aktīvā ceļu būvdarbu sezona tuvojas noslēgumam. To var teikt arī par darbiem lielākajā Valmieras ielu būves projektā – Valmieras Rietumu industriālās maģistrāles būvniecībā, kur darbus plānots pabeigt jau līdz šī gada beigām. Šo objektu būvē valmieriešiem labi pazīstamā un līdz šim par veikumu citviet pilsētā kvalitātes ziņā uzteicamā ceļu būvfirma SIA Limbažu ceļi, realizējot patiešām vērienīgu un tehniski ļoti sarežģītu pašmāju ceļu projektētāju biroja SIA Ceļu komforts projektu, kura realizēšanai piešķirts Eiropas Kohēzijas fonda līdzfinansējums 2870688 eiro apmērā. Rietumu industriālās maģistrāles projekta kopējie attiecināmie izdevumi ir 4,012 miljoni eiro.

Ceļinieki darbus jau pabeiguši maģistrāles Leona Paegles ielas un Ausekļa ielas posmos. Patlaban darbi turpinās Voldemāra Baloža ielā, tās krustojumā ar Ausekļa ielu, kā arī Somu ielā. Pagājušajā nedēļā tika pabeigta arī Voldemāra Baloža ielas un tās krustojuma ar Ausekļa ielu asfaltēšana, uzklājot trešo, virsējo asfaltbetona kārtu.

Kā zināms, Valmieras Rietumu industriālās maģistrāles būvniecības mērķis ir nodrošināt atsevišķu Valmieras industriālo teritoriju savstarpēju sasaisti, kā arī savienojumu ar starptautisko autoceļu tīklu, kurā ietilpst arī Valmieras apvedceļš jeb autoceļš A3. Jaunā maģistrāle turpina Leona Paegles ielu gar Putriņu mežu līdz Ausekļa ielai, tālāk virzās pa Ausekļa ielu līdz Voldemāra Baloža ielai. Voldemāra Baloža ielai pie pagrieziena uz Jumaras ielu no jauna tiek izbūvēts turpinājums līdz Somu ielai.

Piektdien Liesma veica padarīto darbu nelielu foto inspekciju, par to šodien vizuāli informējot arī laikraksta lasītājus.

SĀKUMS. Rietumu industriālās maģistrāles esošajam Leona Paegles ielas posmam pie bijušā Valmieras maizes kombināta – tagad biroju un noliktavu kompleksa VALTECH Leona Paegles ielā 47.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru