Rencēnos jauns gars senajās sienās

- 10.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

1. septembrī priecīgs notikums bija Rencēnos, kur senajās bijušās zirgu pasta stacijas ēkas labajā spārnā tika atklātas pirmsskolas bērnu grupiņas telpas. 

Mirkli pirms lentes griešanas svinīgās ceremonijas Burtniekam īsos vārdos par šo pašvaldības īstenoto projektu pastāstīja Burtnieku novada domes priekšsēdis Edvīns Straume, priecīgajai gaisotnei pievienojot arī rūpju noti: 

«Šodien ir viens foršs pasākums! Tas liecina, ka lauki ķepurojas un netaisās izmirt. Mums ir nepieciešamas vietas bērnudārzā, un mēs to varam izdarīt, pielāgojot esošās telpas un ieguldot samērā nelielus līdzekļus. Šeit viss ir tapis pilnībā no pašvaldības budžeta, valdība patlaban neizrāda nekādu interesi, lai atbalstītu novadus, lauku teritorijas un dotu iespēju aizņemties no Valsts kases, paņemt kredītu, lai nodrošinātu vienu no pašvaldībai uzliktajām funkcijām – izglītību. Pirmsskolas izglītība, piecgadīgie un sešgadīgie – tā ir obligātā izglītība. Rencēnos mēs šeit aprīkojām sešgadīgo bērnu grupiņu, šobrīd tas ir pietiekami. 

TŪLĪT SKANĒS DZIESMA. Jurģu dienas paši galvenie dalībnieki pošas ciemiņus iepriecināt ar savām skanīgajām balsīm, izpildot draisko dziesmiņu Autobuss. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru