Renārs Veličko – Saldo seju īpašais viesis

6.Decembris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Dziesminieks Renārs Veličko šī gada janvārī publicēja dziesmu Tas nav tikai sniegs. Dziesmas pamatā bija Guntara Rača dzejolis no grāmatas «365». Abu mūziķu radošā satikšanās notika Guntara autorvakarā Vaidavā, kur Renārs demonstrēja vairākas dziesmas, kas bija tapušas ar dzejoļiem no grāmatas «365». Starp tām bija gan jau pieminētā dziesma, gan arī jaunākais dziesminieka singls Apskauj mani, apskauj, kurš sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču ir ierakstīts studijā un jau tiek publicēts.

Ierakstā piedalījās: Renārs Veličko (akustiskā ģitāra, balss), Āris Pickainis (elektriskā ģitāra), Ivars Ozols (basģitāra), Madara Drulle (vijole), Daniēls Groza (bungas). Dziesma ir pieejama visās mūzikas tiešsaistes platformās, kā arī iTunes un citur.

Renārs: «Kad aiz loga nenovēršami kļūst tumšāks un drēgnāks un līdz ziemas saulgriežiem vēl jāpaciešas, ir laiks sasildīties... vislabāk ar tēju vai kādu siltāku apģērba gabalu. Es rekomendēju mūziku. Tas strādā. Pirms gada tapusī dziesma Apskauj mani, apskauj sarakstīta diennakts tumšajā laikā, un tai piestāv tieši šis laiks, starp LV100 un Ziemassvētkiem.»

Guntars Račs: «Vēl viens dzejolis no grāmatas «365» pārtapis par dziesmu! Lai arī tieši šo dzejoli par dziesmu jau bija pārvērtusi arī Līga Robežniece, abas versijas ir gana atšķirīgas. Atceros, ka Renārs mani pamatīgi pārsteidza, kad pirmo reizi tikāmies, nospēlējot, šķiet, trīs vai četras dziesmas, kuru pamatā bija mani dzejoļi no tobrīd tikko kā iznākušās grāmatas. Mani ļoti uzrunā Renāra dziesmu rakstīšanas un izpildīšanas veids, tāds akustiski atmosfērisks, ar to saprotot to, ka Renārs prot uzburt mierpilnu atmosfēru, akcentējot teksta vēstījumu. Renārs būs mūsu īpašais viesis grupas Saldās sejas koncertā Reiz Ziemassvētkos... 7. decembrī Valmieras kultūras centrā!»


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru