Realizēs labas idejas novados

- 23.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novada fonds projektu konkursā «Sev, tev, novadam» atbalstījis astoņas novadnieku radošas ieceres. Tās tiks realizētas gada laikā.

Vasaras vidū Valmieras novada fonds izsludināja tradicionālo projektu konkursu, kura mērķis ir dot iespēju līdzcilvēkiem, pilnveidojot sevi un vairojot līdzatbildību, radīt jaunas iespējas Valmieras apkaimes attīstībai. Konkursā tika atbalstītas astoņas idejas, kuras realizēs darbīgi kocēnieši, mazsalacieši, valmierieši un ļaudis Rencēnu pagastā.

«Līdzekļus ideju atbalstam projekta realizētāji saņem no vietējo ziedotāju fondam atvēlētajiem līdzekļiem. Ir tik svarīgi, ka mums blakus ir cilvēki, uzņēmēji, kas uzticas fondam un uzticas tiem cilvēkiem, kas vēlas savā apkaimē realizēt vajadzīgo,» sacīja VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš un piebilda, ka šoreiz iecerēm atvēlētas prāvākas summas. Projekti atbalstīti 13,5 tūkstošu eiro apmērā.

PAMANĪT NOTIKUMUS, kas daudz pastāsta par latviskumu, par pamatu un saknēm, – tāda ir rencēnieša Jāņa Trubača iecere, veidojot ekspozīciju par Latvijas Dziesmu svētku vēsturi, jo šie svētki, skatoties vairāku gadsimtu griezumā, bijis pamats Latvijas valstiskumam.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru