Radošo pedagogu saiets

- 12.Aprīlis, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Marta izskaņā Valmieras pagasta kultūras namā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) biedri no Valmieras un tuvējiem novadiem pulcējās radošo pedagogu saietā «Ceļojums apkārt pasaulei».

«Tas nav izstāstāms, tas ir jāredz,» min viena no organizatorēm, Valmieras starpnovadu arodorganizācijas priekšsēdētāja Zinta Irbe. Pasākumā skolotāji varēja smelties radošo iedvesmu, vērojot citu sagatavotos priekšnesumus, un atpūsties. Kolektīvi atzinīgi novērtē šādus pasākumus, jo priekšnesumu gatavošana saliedē komandu, veicina komunikāciju un domu apmaiņu, tāpat nākas citam citu atbalstīt un iedrošināt. Skolotāji bija pacentušies un sagatavojuši īpašus tērpus uzvedumiem.

Kopā bija sagatavoti 13 priekšnesumi un pulcējās vairāk nekā 300 cilvēku. Žūrijas balvas tika piešķirtas bērnudārzu kolektīviem «Pienenīte», «Kārliena», «Krācītes». Skatītāju simpātiju balva – Valmieras Pārgaujas sākumskolai, Naukšēnu novada vidusskolai un bērnudārzam «Ezītis». Novērtējumu par labāko noformējumu ieguva Kocēnu pamatskolas kolektīvs, Naukšēnu novada vidusskola un bērnudārzs «Vālodzīte». Labāko priekšnesumu pēc žūrijas domām bija sagatavojušas Valmieras Pārgaujas sākumskola, Kocēnu pamatskola un Naukšēnu novada vidusskola.

LABĀKAIS PRIEKŠNESUMS. Valmieras Pārgaujas sākumskolas kolektīvs iejutās dažādos tēlos, kas saistīti ar procesiem izglītībā. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru