Prieks sirdī svarīgāks par lietām mājas plauktos

- 27.Novembris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Valsts svētki aizvadīti, nu oficiāli varam sākt domāt par Ziemassvētkiem. Nedēļas nogalē pirmā Advente, un drīz jau gada noslēgums. Palēnām sāksies arī iepirkšanās drudzis jeb dāvanu meklēšana. No ārzemēm jau esam aizguvuši ne tikai bērnu izklaides svētkus – Helovīnu, bet arī Melnās piektdienas izpārdošanas, kas norisinājās pagājušajā nedēļā. Akcija un dzeltenās cenu zīmes jau kļuvušas mums kā bullim sarkanā lupata.

Melnā piektdiena ir diena vai pat vairākas, kad tirgotāji savas preces piedāvā ar īpaši izdevīgām atlaidēm. Tradīcija  veidojusies pagājušajā gadsimtā Amerikas Savienotajās Valstīs, bet tagad izplatīta visā pasaulē, tāpat aizvien lielāku ievērību tā izpelnās arī Latvijā. Šī aktivitātes mērķis ir iezīmēt Ziemassvētku tuvošanos un mudināt pircējus dāvanas iegādāties laikus.

Cilvēki, kas nezināja par šīs dienas esamību, bet ir reģistrējuši savus kontaktus kādā no veikalu klientu kartēm, saņēma draudzīgus atgādinājumus, kas motivēja apmeklēt veikalus un iegādāties visu izdevīgāk, jo ir taču atlaides. Tomēr visa šī lietu pirkšana un mājas piebāšana rada tikai haosu dzīvojamajā telpā. Regulāri jātīra putekļi no skaistumlietiņām plauktos, jaunākās paaudzes istabas ir piebāztas ar lietām, ar kurām nav laika spēlēties, ar mīkstajām mantām pilnas palodzes.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru