Prezidentam dziedāja mūsu senioru kolektīvi

- 5.Jūlijs, 2024
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Vienīgais Latvijas senioru vīru koris «Baltie bērzi» un senioru vokālais ansamblis «Dziesmotā senatne» šo nedēļu sāka īpaši. Pirmdien viņi ciemojās Prezidenta pilī un dziesmās valsts augstākajai amatpersonai vēstīja par Latvijas skaistumu un cilvēku spēku.

Šis ir senioru kora «Baltie bērzi» jubilejas gads. Pavasarī vienīgais Latvijas senioru vīru koris ar brīnišķīgu koncertu Valmieras kultūras centrā atzīmēja 30 dziesmotus gadus, bet, skanot «Tev mūžam dzīvot, Latvija!» Prezidenta pils Baltajā zālē un Edgaram Rinkēvičam klausoties un aplaudējot, tika likts ķirsītis uz saldās un gardās jubilejas kūkas, likts punkts sezonai, bet ne dziedātpriekam. 

«Paldies jums, ka atradāt laiku un atbraucāt, paviesojāties, apciemojāt,» vienkāršu, bet mīļu paldies par sirmo dziedātāju vēlmi apskatīt pili un satikt prezidentu, teica Edgars Rinkēvičs, bet «Baltie bērzi» prezidentam dāvināja īpašu foto, sveicinot no vīriem, kas reiz savu dziesmoto ceļu korī sāka politiski represēto korī, kas laika gaitā pārtapa par senioru vīru kori. 

«BALTIE BĒRZI» un «DZIESMOTĀ SENATNE» piepildīja vēlēšanos- pabija Prezidenta pilī, satikās ar prezidentu un dziedāja Valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam. Valsts prezidenta kanceleja/Ilmāra Znotiņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Latvietis - 6.Jūlijs, 2024 - 03:52

LIELS PALDIES vīru kora "Baltie Bērzi" vīriem kas pēc DAUDZU GADU ciešanas izsūttījumā Sibirijā TOMĒR
atrada spēku mūs visus SRIPRINĀT dziesmā !!!!

Pievienot komentāru