Prezidentālā psiholoģija

- 27.Janvāris, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Šķiet, ka Lato Lapsas vadītais nejaucību atmaskošanas portāls «pietiek.com» strauji tuvojas savai lielākajai sakāvei. Latviešu tautai ir tādi elki, kuriem mesti akmeņi lec atpakaļ, sāpīgi trāpot pašam metējam.

Acīmredzami žurnālists saredz Vairā Vīķē-Freibergā izaicinājumu savai profesionalitātei: vai viņš ir/nav spējīgs uzveikt aklo tautas mīlestību, kas kādreizējo valsts galvu padarījusi par «teflona politiķa» etalonu? Tā mēdz dēvēt publiskas personas, kurām viņu popularitātes dēļ «nepielīp» ne tikai tenkas un apsūdzības, bet pat pavisam reālu nedarbu pierādījumi.

Tā nebūt nav masveidīga parādība — bez VVF vēl neapstrīdēta tautas mīluļa statuss mūsu tautā ir tikai Raimondam Paulam. Varbūt arī Džemmai Skulmei (bet varbūt tomēr ne). Šķiet, Jānim Stradiņam, bet viņš to nekad nav centies pārbaudīt. Agrāk tādi bija Imants Ziedonis un Anatolijs Gorbunovs. Savukārt Imants Kalniņš, kā viņš pats to pacentās pierādīt, ir bez šāda «teflona» aizsargslāņa. Dzīve vēl rādīs, vai tas ir paliekošs patlaban vēl mūsu masu mediju karsti mīļotajam Ilvesu «karaļpārim».


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru