Prezentē 2013.gada Valmieras sienas kalendāru

- 10.Decembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

10. decembrī Valmieras Tūrisma informācijas centrā notika 2013.gada Valmieras sienas kalendāra prezentācija, kurā piedalījās Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektors Jānis Baiks, kalendāra dizaina autors Eduards Jegorovs un ar saviem iespaidiem dalījās kalendārā iekļauto fotogrāfiju autori.

Valmieras sienas kalendāra veidošana ir kļuvusi par skaistu gada noslēguma tradīciju, kas notiek jau sesto reizi, iepriecinot valmieriešus un pilsētas viesus ar skaistiem Valmieras skatiem visa nākamā gada garumā.

„Katram Valmierā ir savas mīļākās vietas un savs skatījums uz pilsētu. Kad šos iespaidus saliek kopā, kalendārs izdodas vispusīgs un interesants. Šis kalendārs jau ir kļuvis par neatņemamu Valmieras sastāvdaļu. Tas noder gan kā ļoti laba dāvana ģimenei un draugiem, gan sadarbības partneriem ārpus Valmieras. Saku paldies fotogrāfiem par ieguldīto darbu un novēlu panākumiem bagātu un radošu Jauno gadu. Lai izdodas atrast īstās vietas un piemērotāko laiku fotografēšanai!” uzrunājot klātesošos, pauda Valmieras pašvaldības izpilddirektors Jānis Baiks.

„Kalendāra veidošanā esam ņēmuši vērā arī iedzīvotāju ieteikumus – jaunajā kalendārā katra mēneša atvērumā būs uzskatāmāk redzams arī iepriekšējā un nākamā mēneša kalendārs. Man šķiet, ka kalendārā ir viss, kas nepieciešams, un, ļoti iespējams, - tas būs skaists papildinājums jebkuras mājas interjeram,” atzīmē stāsta kalendāra dizaina autors Eduards Jegorovs.

Kalendāru veido 12 dažādu autoru fotogrāfijas, kas atzītas par labākajām, izvēloties no aptuveni 300 bildēm. Šogad Valmieras sienas kalendārā iekļautas Veronikas Ribcovas, Danas Andrupes, Sandras Gredzenas, Jāņa Bušmaņa, Jāņa Bērtuļa, Klāva Vasiļevska, Mihaila Ignata, Raivo Sarelainena, Eduarda Jegorova un Anta Lūsas bildes.

Kalendāru ikviens interesents no 10.decembra var iegādāties Valmieras Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 10, un Ziemassvētku tirdziņā, kas Valmierā norisināsies 15. decembrī. Tāpat interesentiem tiek piedāvāti arī citi Valmieras suvenīri – kartiņas ar skaistām Valmieras vietām sniegā, gaišiem un siltiem tējas vakariem - Valmieras cepumi oriģinālā iepakojumā, krūzītes un sveces ar Valmieras un Latvijas simboliku, kā arī oriģināla dāvana – cimdiņš ar ledus skrāpi, kas paredzēts aizsalušu automašīnas stiklu tīrīšanai.

Komentāri
Pievienot komentāru