Pozitīvām emocijām piepildīts gads

- 13.Novembris, 2020
Mājā un sētā
Laikrakstā

Šī būs trešā ziema, ko profesionālie pavāri DANIJA un ĒRIKS pēc pārcelšanās no Rīgas un ēdināšanas biznesa uzsākšanas Mazsalacas novada Skaņkalnes pagastā nu gatavojas pārlaist «Vačos». Pirms gada «Liesma» pie uzņēmīgajiem jauniešiem viesojās piparkūku gatavošanas laikā. Vienojāmies, ka pēc gada satiksimies atkal.

Ar cieņu pret seno

Tā kā pēc drosmīgā lēmuma par Rīgas burzmas un sadzīves šaurības pamešanu abi Vidzemē meklēja plašumu jaunajai dzīves un biznesa videi, tad to arī viņi atrada «Vačos» – kādreizējā muižas mežsarga, vēlāk bijušajā mežsaimniecības mājā un prāvajā teritorijā ap to. Lai arī tālu no Rīgas, lai arī liela meža vidū, bet, iekopjot pašu spēkiem stūrīti pēc stūrīša, viņi tur rada ideālo mājvietu gan dzīvošanai, gan arī SIA «Ēdiendaris» ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai un viesmīlības servisam.

«Liekas, ka vēl nekad dzīvē neesmu tik daudz strādājis!» – tā uz jautājumu par šā gada ieguvumiem atbildēja Ēriks un kopā ar Daniju aicināja aplūkot paveikto gan pagaidu mājvietā – par mīlīgu divstāvu dzīvojamo namiņu pārvērstajā bijušajā kūtiņā, gan arī lielās mājas remontā un plašā dārza – parka labiekārtošanā.

Nevar nepamanīt, ka mazā mājiņa ir jūtami paaugusies, jo abos tās sānos Ēriks ir ierīkojis nelielas praktiska lietojuma piebūves, bet namiņa priekšpusē tapusi ērta, gaumīgi iekārtota terasīte. Dārzā starp lielo un mazo māju vieta atrasta prāvai viesu uzņemšanas un ēdināšanas teltij, kurā šovasar esot aizvadītas ne vienas vien viesības. Ēriks gan uzskata, ka ar laiku vēlas šīs telts vietā redzēt kaut ko paliekošāku un ainavai piemērotāku no koka.

UZ PĀRVĒRTĪBU SLIEKŠŅA. «Vaču» saimnieki pie savas lielās sapņu mājas. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru