Populārākie grīdas segumi: Kas par tiem jāzina?

3.Novembris, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Lai arī šobrīd grīdas segumu piedāvājums ir tiešām daudzveidīgs, dodot iespēju katram piemeklēt savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošāko risinājumu, ir ļoti svarīgi veikt pārdomātu izvēli. Tikai tad izvēlētais grīdas segums lieliski iederēsies interjerā, kā arī labi kalpos ilgtermiņā.

Lamināts

Šodien populārs risinājums ir lamināts. Pieejamā cena, dizainu daudzveidība, vienkāršā ieklāšana padara to par pievilcīgu risinājumu.

Taču jāatceras, ka šis variants nebūs piemērots telpām, kurās ir paaugstināts mitruma līmenis. Pretējā gadījumā lamināts var deformēties.

Linolejs

Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, šobrīd linolejs ir daudz izturīgāks, pieejams dažādās krāsās un dizainos. Tas ir dabisks grīdas segums, turklāt to var izmantot dažādās telpās, tostarp arī sporta zālēs un citās sabiedriskās vietās. Ilgtspējīgam rezultātam svarīgi izvēlēties izmantošanas prasībām atbilstošu materiāla biezumu. Linolejs ir mūsdienīgs risinājums, kas ļoti labi iederas jebkurā telpā.

Vinils

Linolejam līdzīgs materiāls ir vinils. Tas ir mitrumizturīgs, izceļas ar labām pretslīdes un skaņas izolācijas īpašībām, kā arī tas ir nodilumizturīgs. Labo īpašību dēļ to var izmantot dažādās telpās, tomēr pirms ieklāšanas svarīgi pārliecināties, ka grīdas pamatne ir līdzena.

Parkets

Ja vēlaties dabisku grīdas segumu, labs variants ir parkets. Pieejams masīvkoka, divslāņu, kā arī trīsslāņu parkets - katram no tiem ir sava specifika. Tā, piemēram, masīvkoka parkets ir izturīgs, ilgtspējīgs un vairākkārt atjaunojams - tas ir arī dārgākais no visiem parketa veidiem, bet ieguldītais ilgtermiņā noteikti atmaksāsies.

Parkets būs lielisks jebkura interjera papildinājums, tomēr ir būtiski ievērot pareizas šī materiāla kopšanas prasības.

Flīzes

Klasiska izvēle ir flīzes. Tās pieejamas daudzveidīgā izvēlē, ir viegli kopjamas un piemērotas dažādām telpām. Ieskatieties flīžu ražotāju kolekcijās un pārliecinieties par daudzveidīgajām iespējām, ko sniedz šis apdares materiāls!

Grīdas segumi plašā izvēlē - Reaton

Ja pienācis laiks izvēlēties jaunu grīdas segumu, ieskatieties uzņēmuma Reaton plašajā piedāvājumu klāstā, lai piemeklētu savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu!

Grīdas segumi no labākajiem ražotājiem, daudzveidīga izvēle, zinošu darbinieku konsultācijas - tas ir viss, kas vajadzīgs ilgtspējīgam rezultātam. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk - www.interior.reaton.lv.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru