Policija pārmaiņu priekšā

- 5.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

30. novembrī Valmierā notika Valsts policijas 100. gadadienai veltīts pasākums, kura laikā godināti un apbalvoti labākie Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē dienējošie darbinieki.

«Šajā dienā mēs izsakām pateicību tiem, kuri apzinīgi veikuši savus dienesta pienākumus, pieminam tos kolēģus, kuri ir aizgājuši aizsaulē, un tos, kuri godam veikuši savu dienesta darbu un tagad devušies pelnītā atpūtā. Šajā laikā mēs atskatāmies uz notikušo un izdarīto, vienlaikus domājot par to, kas mūs sagaida. Policija ir pārmaiņu priekšā – nākamgad tiks ieviests jaunais transportlīdzekļu trafarējums, kā arī iespējams jauns formu dizains. Mēs esam gatavi pārmaiņām ne tikai vizuālā tēlā, bet arī būtībā. Kā teicis Rainis: «Pastāvēs, kas pārvērtīsies!».

Izsakām arī lielu pateicību sabiedrībai par sniegto atbalstu. Tāpat paldies, ka arvien vairāk cilvēku nav vienaldzīgi par apkārt notiekošo, jo, saņemot zvanus no iedzīvotājiem, ir izdevies novērst vairākas nelaimes,» teica Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks, pulkvedis Imants Mitrošenko.

Policijas dienas svinības sākās ar svētbrīdi Valmieras Sv. Sīmaņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc baznīcas apmeklējuma koncertzālē «Valmiera» tika pasniegti vairāki apbalvojumi.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, augstu profesionalitāti, sasniegtajiem darba rezultātiem un sakarā ar Latvijas Valsts policijas 100. gadadienu ar Iekšlietu ministrijas Pateicību apbalvoti:majore Sandra Okrašinska, kapteine Mārīte Bizika-Berkane, kapteinis Arnis Virziņš, virsniekvietnieks Andris Psjuks, virsniekvietniece Līga Lāce, virsniekvietnieks Juris Engers, virsseržants Sergejs Andrejevs, seržants Aivis Veigulis, dokumentu pārvaldības nodaļas vecākā lietvede Vita Bolunda; ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvoti: majore Jeļena Meļikidze, majors Ivars Auniņš, majors Aivis Jakovels, kapteine Anita Apšāne, kapteine Karīna Zauere, kapteinis Viktors Cunskis, kapteinis Jānis Tenters, leitnants Ronalds Krafts, virsniekvietnieks Aleksandrs Šmeļs; III pakāpes «Kārtības policijas Nopelnu zīme» piešķirta seržantam Igoram Cīrulim; II pakāpes «Kriminālpolicijas Goda zīme» piešķirta pulkvežleitnantam Indulim Rūsim un kapteinim Uģim Ulmanim.

Pasākuma laikā pasniegtas Valsts policijas krūšu nozīmes «Par cītību policijā», Valsts policijas Goda raksti un Pateicības, kā arī Jubilejas goda zīmes «Valsts policijai 100». Tāpat izteiktas reģiona pateicības gan pašu darbiniekiem, gan arī sadarbības partneriem, kuri snieguši atbalstu Valsts policijai.

Svinīgo pasākumu vadīja Jānis Plāte, kā arī par svētku noskaņu gādāja duets Elīna Krastiņa un Māris Radziņš un Valmieras Mūzikas skolas koklētāju ansamblis «ACCORDA».

SVĒTBRĪDIS Sv. Sīmaņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Gunta Apses foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru