Pirtī sārts un pliks, bet ar stilu!

- 31.Jūlijs, 2012
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai pirts rituālus izbaudītu pilnībā, nepieciešams arī pareizais apģērbs. Tepat Beverīnas novada Brenguļu pagastā ar pirts aksesuāru gatavošanu aizraujas Inga Roziņa. Iespējams, tieši viņas rokas spēs katru interesentu apģērbt tādās drēbēs, lai pirti baudītu pavisam citā līmenī.

Inga sākusi interesēties par filcēšanu, kad bērna kopšanas atvaļinājuma laikā bijusi nepieciešama vēlme sevi nodarbināt. Filcēšanas darbi iepatikušies kādā gadatirgū, vēlējusies arī pati pamēģināt ko izveidot. Meklējusi informāciju internetā, sākusi arī pati dažas cepures veidot. «Protams, sākumā pagāja ilgs laiks, līdz cepure izskatījās kaut cik normāli, bet ar to ir jārēķinās — sākums vienmēr būs grūts,» stāsta Inga.

Pieprasītākais produkts esot pirts cepures un čības, bet bez tām Ingai reizēm piedāvā uztaisīt arī sedziņas un pirts peldkostīmus tiem, kuru āda, iespējams, ir jutīgāka pret karstumu. Draugi un paziņas izķer arī ziepes džemperī — vilnas sūkli, kurā ievietotas ziepes.

KRĀSAINI. Ingas Roziņas veidoto pirts cepuru kolekcijā var redzēt visdažādākos meistardarbus — ar acīm, asti un citiem elementiem dažādās krāsās.

AUTOMĪĻIEM. Pirmā Ingas Roziņas veidotā cepure bijusi pavisam necila un nav salīdzināma, piemēram, ar pēdējo veikumu — elegantu pirts cepuri ar Subaru automašīnas elementiem, kas drīz vien ceļos uz ārzemēm. Kas zina, varbūt drīzumā Ingas biežākie klienti būs autoklubu biedri?

LAI KĀJAS BŪTU SILTAS. Inga Roziņa veido čības ne tikai pirts priekiem, bet arī mājas apstākļiem.

NODERĪGI. Filcēšanā Ingai labi palīdz vīra uzlabotais veļas dēlis.

 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru