Pirmie saraksti iesniegti

- 26.Marts, 2021
Politika
Laikrakstā

Lai arī deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 5. jūnijā paredzētajām Valmieras novada domes vēlēšanām izsludināta jau kopš 17. marta, mūspuses politiķi ieturēja lielu mākslinieku cienīgu pauzi, un tikai aizvakar pēcpusdienā Ilzes Polkas vadītās Vēlēšanu komisijas, kurā vēl darbojas  sekretāre Svetlana Greka un komisijas locekļi Ilze Šteinberga un Pēteris Rava, priekšā stājās pirmās trīs partijas – Valmierai un Vidzemei, Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Krievu savienība.

Ar partijas Valmierai un Vidzemei 22 kandidātu sarakstu uz 53 lappusēm ieradies bija Valmieras domes pašreizējais priekšsēdētājs Jānis Baiks, atklājot klātesošajiem, ka jūtas bezmaz vai kā eksāmenā. Kad visi nepieciešamie dokumenti bija parakstīti, Jānis Baiks pastāstīja, ka partijas 4000 zīmju programmā par galvenajām prioritātēm izvirzītas visa novada vienmērīga attīstība un iedzīvotāju vajadzību apmierināšana pat vistālākajā pašvaldības perifērijā.

Stundu vēlāk savu dokumentu paketi iesniedza Zemnieku savienības pārstāvji Harijs Rokpelnis, Vugars Ecmanis un Edvīns Straume, kuru sarakstā tāpat iekļauti 22 kandidāti. 

VĒLĒŠANU KOMISIJAS sekretāre Svetlana Greka (no kreisās) gatava eksaminēt Hariju Rokpelni, Vugaru Ecmani un Edvīnu Straumi. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru