Pilsētas svētku tradīcija – Bumbu rallijs!

- 28.Jūlijs, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Zilās, zaļās, dzeltenās, rozā un lielās baltās bumbas pagājušās nedēļas nogalē, sacenšoties Gaujas Kazu krācēs, piepulcējušas 4908 eiro Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvām Valmieras novada fonda projektu konkursā «Sev, tev, novadam».

Labdarības bumbu rallijs sākās ar lielo bumbu sacensību. Šogad tika pārstāvēti tādi uzņēmumi kā Sundin Mežs, Ceļu komforts, 4 PLUS, 4 istabas, Branchess, Respekts, Uzņēmējdarbības centrs, SS-būve, ADB Gjensidige un LVKV. Sīvā cīņā ar pārdesmit centimetru pārsvaru uzvarēja uzņēmums SS-būve. Kā pateicību uzņēmums saņēma iespēju izbraukt ar Gaujas tramvaju un baudīt Gardu Muti atspirdzinošo Cidoniju zelteri.

Uzreiz pēc lielo bumbu skrējiena VNF vadītāja Patricija Siliņa un Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks Gaujā palaida 1144 mazās labdarības bumbiņas. Tās pilsētas svētku iepriekšējās dienās par ziedojumiem bija iegādājušies Valmieras pilsētas iedzīvotāji un viesi. Katrs varēja ziedot naudu un izvēlēties savu laimīgo lozi oranžajā Valmieras novada fonda teltī. Bumbu rallija dalībniece un skatītāja Aina stāsta: «Šī ir mana trešā reize, kopš piedalos Bumbu rallijā. Man nav tik svarīgi laimēt, cik atbalstīt vietējos cilvēkus, kuri grib kaut ko darīt. Daži eiro man vienai pašai neko nemaina, bet kopā mēs varam savākt labu summiņu, kas pēc tam aizies labiem mērķiem.» Cilvēki aizrautīgi sekoja nosauktajiem skaitļiem, un kāds prieks bija redzams sejā, kad tika nosaukts viņa bumbiņas numurs!

BUMBU IZLOZE. Senikas Raimundo foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru