Piezīmes uz starpziņojuma malām

- 18.Jūnijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Satiksmes ministra Tāļa Linkaita darbaspējas var tikai apbrīnot. Aviācija, ostas, dzelzceļš, autobusu pārvadājumi, taksometru pakalpojumi, transporta līdzekļu tehniskās skates...

Noteikti neesmu pieminējis visas darba sfēras viņa dārziņā. Atslēgas vārds visos darbos te, protams, ir reforma. Patlaban visskaļākais burkšķis ir pasažieru pārvadājumu nozarē, kur ļoti neviennozīmīgi tiek vērtēts savulaik ar lielu pompu pasniegtais uzreiz desmitgades prognožu šovs jeb Autotrans­porta direkcijas rīkotais iepirkums pasažieru pārvadātājiem no 2021. līdz 2030. gadam. Šī konkursa dēļ Tālis Linkaits nonācis starp divām ugunslīnijām – īsti mierā ar konkursa izvēles kritērijiem un pagaidu rezultātiem nav valdības vadītājs, arī par konkursā uz 16 lotēm saņemtās 11 sūdzības no aiz borta atstātajiem neliecina par normālu situāciju.   

Ir kaut kādi apstākļi, kāpēc ministrs un konkursa rīkotāji pagaidām iestājušies pozā, kuru varētu dēvēt kā – mēs visu esam izdarījuši  juridiski perfekti, tehniski izcili plus vēl zaļi un pasažieriem maksimāli draudzīgi, tāpēc neapmierinātie konkursa zaudētāji ir vienkārši lūzeri mūsdienu kapitālismā un nozarē konkurētnespējīgi!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru