Pievērš uzmanību bērnu drošībai

- 16.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Informatīvajā kampaņā «Piesprādzē pareizi – čiks, un viss!» policisti Vidzemē pastiprinātu vērību pievērš tieši drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanai transportlīdzekļos.

Aizvadītajā sestdienā informatīvs pasākums notika Valmierā, tirdzniecības centrā «Valleta».  Par bērnu un pašu drošību ar Valsts policijas darbiniekiem labprāt aprunājās gan mammas un tēti, gan omes, un jautājumus uzdeva arī paši bērni.

«Iekāp automašīnā un piesprādzējies! Izmanto visus drošības līdzekļus, ko piedāvā autotransports. Drošības jostas obligāti jālieto ne tikai automašīnas priekšējā, bet arī aizmugurējā sēdeklī,» pauda Runcis Rūdis, kurš ar bērniem tiekas ne tikai šīs vai līdzīgu akciju laikā, bet kopā ar kolēģiem policistiem dodas uz pirmsskolām, sākumskolām, ir klātesošs pilsētas un novadu svētkos, lai atgādinātu, ka uz ceļa var gadīties dažādas un arī neparedzamas situācijas, taču, ievērojot vispārzināmos drošības noteikumus, autovadītājiem un pasažieriem ir dota iespēja pasargāt sevi no nopietnām likstām un sekām.

INTERESE par drošību ceļu satiksmē bija gan bērniem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem. Valsts policijas darbinieki labprāt atbildēja uz jautājumiem un mudināja ģimenes padomāt, kā viņi rīkojas situācijās, kā būtu darīt pareizāk.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru