Pieteikšanās jauniešiem VNF JIL programmā «Diametrs» – līdz 8. martam

- 5.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) ir radījusi Izaugsmes programmu «Diametrs», kurai aicināti pieteikties Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu (Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču) jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Pieteikšanās programmai iespējama līdz 8. martam, aizpildot pieteikuma anketu. Dalība programmā – bez maksas.

Izaugsmes programma «Diametrs» norisināsies no 2021. gada 20. marta līdz 24. aprīlim. Tās galvenais mērķis ir izglītot, iedvesmot un attīstīt jauniešu prasmes ideju ģenerēšanā un projektu rakstīšanā piecu nedēļu sestdienu garumā, apgūstot finansējuma piesaistes metožu un saskarsmes kultūras pamatus, kopienas aktualitāšu apzināšanās un filantropijas veidus, kā arī inovatīvu risinājumu rašanu.

Kitija Jolanta Muižniece, VNF JIL koordinatore, par šo ideju stāsta: «Skatoties uz iepriekšējiem gadiem, mēs JIL esam īstenojuši vairākas aktivitātes, kurās jaunieši tiek iesaistīti gan kopienas pilnveidošanā, gan personiskajā izaugsmē, gan vienkārši labā laika pavadīšanā. Pēdējā gada laikā šāda veida aktivitātes izpalika saistībā ar Covid-19. Sapratām, ka situācija valstī un pasaulē tik strauji neuzlabosies, ir jāpielāgojas jaunajiem apstākļiem – aktivitāšu rīkošanai tiešsaistē. 

JAUNIEŠU IDEJU LABORATORIJAS KOMANDA, kura radījusi izaugsmes programmu. VNF JIL foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru