Piešķirts finansējums Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra sporta zāles būvniecībai

29.Jūnijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Ministru kabinets apstiprinājis Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izvērtētos augstas gatavības pašvaldību mērķdotāciju investīciju projektus par kopējo summu 37137265 eiro apmērā. 

Starp apstiprinātajiem projektiem ir arī Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra sporta zāles būvniecības iecere, ziņo Valmieras novada pašvaldības pārstāvis Dzintars Močs.

Valmieras Gaujas krasta vidusskola - attīstības centrs ir vienīgā izglītības iestāde Latvijā, kas nodrošina pēctecīgu speciālo izglītību bērniem ar dzirdes traucējumiem trijās izglītības pakāpēs – no pirmsskolas līdz vidējai izglītībai.  Sporta zāle sniegs iespēju pilnvērtīgi un kvalitatīvi nodrošināt mācību priekšmetu «Sports un veselība», «Sports» īstenošanu, sporta interešu izglītības programmu īstenošanu, sporta pasākumu organizēšanu, kā arī aktīvu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu. Sporta zālē būs iekārtotas īpaši piemērotas telpas un aprīkojums izglītojamo ar speciālām vajadzībām fiziskai rehabilitācijai. Šim nolūkam izglītības iestādei tiks piesaistīti atbilstoši speciālisti.

SPORTA ZĀLES UN TĀS ĀRA TERITORIJAS PROJEKTA IECERE. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru