Pierādi savu spico prātu erudīcijas spēlē

- 30.Janvāris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras 5. vidusskolas audzēkņi aicina jau uz ceturto erudīcijas spēli «Zini! Mini! Uzzini!» visus spicos prātus, lai to pierādītu, spēkojoties ar citām komandām, 5. februārī plkst. 18 skolas svinību zālē.

Šoreiz jautājumi tapuši kopā ar izklaidējoši informatīvo Instagram profilu «Faktulapa». Tāpat kā iepriekšējās reizēs būs 12 jaunas tēmas ar pieciem jautājumiem katrā, tāpēc komandā esošo cilvēku zināšanām ir jābūt daudzpusīgām. Organizatori ir padomājuši par jautājumu noformējumu, sagatavojot arī audiovizuālus materiālus. Dalība ir bez maksas, un piedalīties var jebkurš interesents, neraugoties uz vecumu.

«Man jau ļoti ilgu laiku ir patikušas dažāda veida erudīcijas spēles. Esmu piedalījies LTV skolēnu erudīcijas spēlē «Gudrs, vēl gudrāks», tāpat reizēm man patīk skatīties arī «Veiksme. Intuīcija. Prāts». Un tikpat ļoti, cik man patīk skatīties erudīcijas spēles un tajās piedalīties, tikpat, ja ne vēl vairāk, man patīk organizēt pasākumus.

PASĀKUMA VAININIEKI: erudīcijas spēles vadītāja psiholoģe Inita Trapāne (no kreisās), pie galda matemātikas skolotāja Linda Broka kopā ar skolēniem: Alise Stūre, Gustavs Māziņš un paslēpies Denis Kiselis. Vidagas Āboliņas foto

Komentāri
Pievienot komentāru