Pieprasījums pēc svaigas cūkgaļas – lielāks nekā Ziemassvētkos

- 23.Aprīlis, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Saimniecība «Kunturi» šajā laikā strādā, kā ierasts, – protams, ievērojot papildu noteikumus par aizsargstikliem starp klientu un pārdevēju, dezinfekcijas līdzekļu un cimdu lietošanu tirdzniecības vietās, tāpat iespēju robežās nodalām dažādu ražošanas mikrokolektīvu atpūtas paužu laikus, lai darbinieki maksimāli ievērotu distancēšanos, un veicam papildus arī durvju rokturu u.c. dažādu virsmu dezinfekciju. 

Visas tikšanās ar piegādātājiem un sadarbības partneriem ir pārceltas uz nenoteiktu laiku «pēc krīzes», cik iespējams, sazināmies e-pastā, sazvanāmies un tiekamies Zoom platformā. Esam pateicīgi, ka mūsu nozare ir lauksaimniecība un pārtikas ražošana, – lai vai kādas krīzes nāktu, šie produkti ir un būs vienmēr vajadzīgi. Pašlaik velkam zināmas paralēles ar 2008. gada krīzi – arī tās sākuma stadijā bija milzīgs pieprasījums pēc Latvijas precēm, visi importa preču cienītāji pēkšņi atcerējās, ka arī Latvijā ražo un piegādā tik tiešām labas lietas. Redzam, ka tagad notiek tas pats. Kā būs tālāk, to rādīs laiks, jo tieši šāda krīze pasaulē vēl nekad nav bijusi. 

Atvainojamies tiem klientiem, kuri aprīlī nevarēja tikt pie kārotās ceturt­daļcūkas, – diemžēl neviens nespēja prognozēt šādu pieprasījuma pieaugumu pēc svaigas cūkgaļas, pat lielāku nekā Ziemassvētkos! Ceram, ka līdz jūnijam mūsu rukši pietiekami paaugsies, lai mēs atkal varētu izpildīt visus pasūtījumus.

Šobrīd daudzkārt palielinās pasūtījumi internetā, arī mums. Tie klienti, kuri līdz šim bija piesardzīgi ar pārtikas pasūtīšanu internetā, tagad, apstākļu spiesti, to dara un secina – nav nemaz tik slikti! Iespējams, arī pēc krīzes turpināsies internetveikalu un piegāžu mājās uzvaras gājiens, jo tas taču klientam ir ērti, ja vien ir, kas saņem atvesto.

«KUNTURI» – CEĻĀ PIE PIRCĒJIEM!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru