Piensaimnieku kooperatīvs "Piena Loģistika" maina vadības struktūru

- 6.Jūnijs, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Lai nodrošinātu turpmāku izaugsmi, efektīvu un pārskatāmu lēmumu pieņemšanas procesu biedru interesēs, lielākais Latvijas piensaimnieku kooperatīvs Piena Loģistika 25. maijā kopsapulcē veica pārmaiņas vadības struktūrvienībās, izveidojot padomi. Padomē darbosies septiņi biedri, un par tās priekšsēdētāju ievēlēts SIA Vecsiljāņi valdes loceklis Juris Sprukulis.

Jaunumus komentē kooperatīva Piena Loģistika padomes priekšsēdētājs Juris Sprukulis: «Izmaiņas Piena Loģistikas vadības struktūrā un jaunās padomes izveidošana ir konkrēts solis, kas ļaus mums uzlabot lēmumu pieņemšanas procesu un atbalstīt mūsu biedru intereses. Mūsu mērķis ir veicināt uzņēmuma ilgtspējīgu izaugsmi, paplašinot savu darbību Latvijas un Baltijas tirgū, veicinot piena konsolidāciju un piena ražotāju iesaisti kooperatīvos. Esmu pateicīgs par kolēģu izrādīto uzticību, ko uztveru ar lielu atbildību pret esošajiem mūsu biedriem un sadarbības partneriem, lai kopīgā darbā sasniegtu kooperatīva mērķus un veicinātu Latvijas piensaimniecības izaugsmi.»

PADOMES PRIEKŠSĒDIS. Piensaimnieku kooperatīva Piena Loģistika padomi turpmāk vadīs Juris Sprukulis. Foto no Piena Loģistikas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru