Piektais Sarunu festivāls LAMPA pulcējis apmeklētāju rekordskaitu

- 2.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Noslēdzies piektais Sarunu festivāls LAMPA, kas šajā nedēļas nogalē Cēsīs pulcēja rekordlielu skaitu apmeklētāju – vairāk nekā divdesmit tūkstošus cilvēku. Šis bija arī saturiski un pasākumu skaita ziņā bagātākais festivāls LAMPAS vēsturē – uz trīsdesmit astoņām skatuvēm savas domas izteica aptuveni 1500 runātāju, kopā sarunājoties teju 720 stundas. Galvenais festivāla mērķis ir stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā.

Drosmīgas sarunas bija sarūpētas visām vecuma grupām. Atsevišķa programma bija arī jauniešiem («Īssavienojums») un pašiem mazākajiem LAMPAS apmeklētājiem («MiniLAMPA»). Pirmajā dienā notika aptuveni divi simti pasākumu, īpašu interesi piesaistīja diskusija «Eiropas Savienība – mazāk vai vairāk?», kurā piedalījās jaunievēlētais Valsts prezidents Egils Levits un premjerministrs Krišjānis Kariņš. Pirmo reizi festivāla vēsturē pirmā diena noslēdzās ar «Politiķu disko», kur, iejūtoties DJ lomā, ar saviem muzikālajiem spēkiem mērojās Latvijas politiķi, tostarp Cēsu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

SARUNU FESTIVĀLĀ LAMPA piedalījās un ar savu viedokli dalījās jaunievēlētais Valsts prezidents Egils Levits. Jura Rosa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru